Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#426
Stary 27.01.2009, 18:52
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
dajcie spokoj z tymi teoriami spiskowymi

to dlaczego Niemiec na kole walnal nad bramka choc przegrywali jednym ?

ale irytują glupie bledy Dunczykow - niech przegrywją jak nie chcą wygrac

time out - moze cos sie zmieni
Mówiąc jak węszyciel spisków: walnął bramkę, żeby pokazać, że spisku nie ma i nie grają na remis!

Dokładnie, Duńczycy trochę grają tak jakby nie chcieli wygrać. Nie wiem w czym jest sęk. Ale w teorie spiskową i tak nie uwierzę.

52 minuty za nami. 23:22 dla Danii.
Może w końcu zrobią choć dwa gole przewagi.
Odpowiedz cytując