dynek.pl napisał(a):

dajcie spokoj z tymi teoriami spiskowymi
to dlaczego Niemiec na kole walnal nad bramka choc przegrywali jednym ?
ale irytują glupie bledy Dunczykow - niech przegrywją jak nie chcą wygrac
time out - moze cos sie zmieni
|
Mówiąc jak węszyciel spisków: walnął bramkę, żeby pokazać, że spisku nie ma i nie grają na remis!
Dokładnie, Duńczycy trochę grają tak jakby nie chcieli wygrać. Nie wiem w czym jest sęk. Ale w teorie spiskową i tak nie uwierzę.
52 minuty za nami. 23:22 dla Danii.
Może w końcu zrobią choć dwa gole przewagi.