Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
pawelwp9
Member
Od: 08.2008
Offline
#
425
27.01.2009, 18:51
Cała POLSKA śmieje się że niemiecka ekipa to fraje** z Monachium lalalalalalalalalala
pawelwp9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawelwp9
Znajdź inne posty napisane przez pawelwp9