Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
422
27.01.2009, 18:51
Przypomina mi się mecz Szwecja Dania na Euro 2004....
stare porzekadło jak masz liczyć to licz na siebie
22:23
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez djjamajczyk : 27.01.2009 o godz. 18:52.
djjamajczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djjamajczyk
Znajdź inne posty napisane przez djjamajczyk