Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#400
Stary 27.01.2009, 18:37
Mógłby mi ktoś wyjaśnić jaki oni mają interes w remisie? Jedni i drudzy. Bo wychodzi na to, że jeśli się dogadali to albo Niemcy liczą na nas (sick!), albo "poprosili" Norwegów, żeby się podłożyli (sick!). Dobrze dedukuję?
Odpowiedz cytując