Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_358
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z Kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#398
Stary 27.01.2009, 18:32
Po meczu trener znów będzie płakał że mecz został ustawiony,owszem to prawda ale trzeba było wygrać z Macedonią i nie oglądać się żeby ktoś wygrał,ktoś przegrał to wtedy wyjdziemy z grupy
Odpowiedz cytując