Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_358
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Z Kątowni
Offline
#
398
27.01.2009, 18:32
Po meczu trener znów będzie płakał że mecz został ustawiony,owszem to prawda ale trzeba było wygrać z Macedonią i nie oglądać się żeby ktoś wygrał,ktoś przegrał to wtedy wyjdziemy z grupy
Wiślak_358
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak_358
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak_358