Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#397
Stary 27.01.2009, 18:32
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
Chyba, ze Niemcy przegraja wiecej, niz 8 bramkami, wtedy wchodzi Polska, tak? Chociaz przy wyniku 14:14 do polowy to malo prawdopodobne
To nie ma znaczenia, bo przecież mecz Niemców z Danią nie wchodzi w małą tabelkę

niespełna 20 minut do końca , 19:19.
Odpowiedz cytując