Aro1234 napisał(a):

Robi się minitabela i wyjdą z grupy Niemcy, bo 5 pkt ma też Serbia, więc...
Polska - Norwegia X
Polska - Serbia 1
Polska - Niemcy 2
Niemcy - Norwegia 2
Niemcy - Serbia X
Serbia - Norwegia 1
każdy ma po 3 pkt, a najlepszy bilans bramek mieliby Niemcy.
23.minuta, 10:10, Niemiachy mają bulwers, bo kartkę dostał jakiś koleś z ławki, Brand czy jak mu tam, się tylko uśmiechnął... ;]
|
Chyba, ze Niemcy przegraja wiecej, niz 8 bramkami, wtedy wchodzi Polska, tak? Chociaz przy wyniku 14:14 do polowy to malo prawdopodobne
