AOT napisał(a):

Teraz znowu jest tak, że nie ma obrazu, tylko sam dźwięk taki przyspieszony. Używam firefoxa 3.0.5,
winXP.
http://www.onet.tv/29052,33766,8,4457294,1,1,wideo.html - np ten filmik.
Restart kompa nic nie daje, bo to nie od dzisiaj sie tak dzieje.
|
Mam tak samo...Nawet nie wiedziełem bo nie korzystałem raczej z tego ...