Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5269
Stary 27.01.2009, 18:14
AOT napisał(a):Wyświetl post
Teraz znowu jest tak, że nie ma obrazu, tylko sam dźwięk taki przyspieszony. Używam firefoxa 3.0.5,
winXP.
http://www.onet.tv/29052,33766,8,4457294,1,1,wideo.html - np ten filmik.
Restart kompa nic nie daje, bo to nie od dzisiaj sie tak dzieje.

Mam tak samo...Nawet nie wiedziełem bo nie korzystałem raczej z tego ...
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując