Wyświetl pojedynczy post
Tom'ash
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#386
Stary 27.01.2009, 18:12
brasilia79 napisał(a):Wyświetl post
wygląda to tak jakby nie chcieli zrobić sobie nawzajem krzywdy
No to my zrobimy krzywdę Niemcom i przegramy z Norwegami
Odpowiedz cytując