Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#385
Stary 27.01.2009, 18:11
No i tak sie skończy , i wydymają nas " bez mydełka" mecz idealnie na remis, a jak szwaby mają szansę odskoczyc to niemiłosiernie maszczą , To niech kurde przynajmniej Duńczycy wygraja , ech ciężko....
Odpowiedz cytując