Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#381
Stary 27.01.2009, 18:09
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Śmierdzi mi remisem.....oby nie....Jeżeli ów remis ma być przegrać z Norwegią przynajmniej szwaby nie przejdą dalej
Dokładnie, jak będzie remis. Wenta powinien wystawić rezerwy. Przynajmniej taka pociecha, że Niemiaszki też odpadną Na razie trzeba niestety za nich trzymać kciuki, bo jak wygrają Niemcy, Norwegia gra z nami o nic.
Odpowiedz cytując