FajQ napisał(a):

|
Śmierdzi mi remisem.....oby nie....Jeżeli ów remis ma być przegrać z Norwegią przynajmniej szwaby nie przejdą dalej
|
Dokładnie, jak będzie remis. Wenta powinien wystawić rezerwy. Przynajmniej taka pociecha, że Niemiaszki też odpadną

Na razie trzeba niestety za nich trzymać kciuki, bo jak wygrają Niemcy, Norwegia gra z nami o nic.