Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#377
Stary 27.01.2009, 18:06
Śmierdzi mi remisem.....oby nie....Jeżeli ów remis ma być przegrać z Norwegią przynajmniej szwaby nie przejdą dalej

I co to kur** ma być co on muchy łapał w tym murze ? Doskonale pokazał Duńczykowi jak ma uderzyć...
Ostatnio edytowane przez FajQ : 27.01.2009 o godz. 18:09.
Odpowiedz cytując