Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5268
Stary 27.01.2009, 18:01
AOT napisał(a):Wyświetl post
Teraz znowu jest tak, że nie ma obrazu, tylko sam dźwięk taki przyspieszony. Używam firefoxa 3.0.5,
winXP.
http://www.onet.tv/29052,33766,8,4457294,1,1,wideo.html - np ten filmik.
Restart kompa nic nie daje, bo to nie od dzisiaj sie tak dzieje.
u mnie normalnie otwiera, a tez używam firefoxa
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując