Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 27.01.2009, 17:58
Robi się minitabela i wyjdą z grupy Niemcy, bo 5 pkt ma też Serbia, więc...
Polska - Norwegia X
Polska - Serbia 1
Polska - Niemcy 2
Niemcy - Norwegia 2
Niemcy - Serbia X
Serbia - Norwegia 1

każdy ma po 3 pkt, a najlepszy bilans bramek mieliby Niemcy.

23.minuta, 10:10, Niemiachy mają bulwers, bo kartkę dostał jakiś koleś z ławki, Brand czy jak mu tam, się tylko uśmiechnął... ;]
Odpowiedz cytując