Coolpick napisał(a):

|
a ja mam pytanie: Co bedzie, gdy Dania wygra z Niemcami, a w naszym meczu padnie remis? Robi sie jakas minitabela tych 3 druzyn czy jak? Bo jeśli tak, to wtedy Norwegia przechodzi
|
Liczą się mecze bezpośrednie czyli w takim przypadku weszli by Norwedzy bo wygrali z niemcami a z nami zremisowali
