Wyświetl pojedynczy post
Dafi_91
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#372
Stary 27.01.2009, 17:57
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
a ja mam pytanie: Co bedzie, gdy Dania wygra z Niemcami, a w naszym meczu padnie remis? Robi sie jakas minitabela tych 3 druzyn czy jak? Bo jeśli tak, to wtedy Norwegia przechodzi
Liczą się mecze bezpośrednie czyli w takim przypadku weszli by Norwedzy bo wygrali z niemcami a z nami zremisowali
Nie sztuką jest mówić o wierności, sztuką jest być wiernym...
Odpowiedz cytując