Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Tom'ash
Senior Member
Od: 02.2005
Offline
#
370
27.01.2009, 17:47
Piszcie co jakiś czas jaki jest wynik
człowiek się uczy do egzaminu to nie ma zbytnio czasu na dłuższe oglądanie. A czy zwycięstwo Duńczyków nie eliminuje z turnieju Norwegów?
Tom'ash
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tom'ash
Znajdź inne posty napisane przez Tom'ash