Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#367
Stary 27.01.2009, 17:36
Mi tez nie dziala na itvp...

http://www.soccer-live.pl/player/btv/gob5.htm
tutaj dziala niezle, dobra jakosc, tyle ze nie ma komentatora

PS. Gral ktos u buka remis ?
Odpowiedz cytując