|
oficj.
W sumie to chcieliśmy, żeby Beto dziś coś ustrzelił, ale i asysta dobra. Bramkę zdobył Paweł Brożek, a pomógł mu trochę bramkarz Szachtara, który przepuścił piłkę między rękoma.
Gol dla zespołu z Doniecka padł po fatalnym błędzie Pawełka. Bramkarz Wisły tak wyłapywał dośrodkowanie Srny, że praktycznie sam wepchnął sobie piłkę do bramki
Dawidowski to byl chyba najlepszy strzelec okresu przygotowawczego
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|