Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#626
Stary 27.01.2009, 16:59
oficj.
W sumie to chcieliśmy, żeby Beto dziś coś ustrzelił, ale i asysta dobra. Bramkę zdobył Paweł Brożek, a pomógł mu trochę bramkarz Szachtara, który przepuścił piłkę między rękoma.
Gol dla zespołu z Doniecka padł po fatalnym błędzie Pawełka. Bramkarz Wisły tak wyłapywał dośrodkowanie Srny, że praktycznie sam wepchnął sobie piłkę do bramki

Dawidowski to byl chyba najlepszy strzelec okresu przygotowawczego
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując