Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1000
Stary 27.01.2009, 16:54
Ok. Nie znam powodów zrobienia tego tatuażu, dlatego zostawiam juz ten temat.
Cytat:
Robienie kolczyków,malowanie paznokci i farbowanie włosów,to też chęć pokazania się tylko i wyłącznie?
To jest akurat polepszanie swojego wyglądu i tu nie ma nad czym dyskutować.
Cytat:
Jedno jest pewne - taka dziara do czegos zobowiazuje i mam nadzieje ze Patryk zdaje sobie z tego sprawe.
Cytat:
Napiszę to co 1q2, mam nadzieję,że Patryk nie wytatuował sobie JP2,tylko,żeby się popisać,ale jednak coś dla niego to znaczy. Jeśli nie,trudno jego sprawa.
Z tym sie zgodzę.
Ostatnio edytowane przez FredzIo : 27.01.2009 o godz. 17:03.
Odpowiedz cytując