Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#359
Stary 27.01.2009, 16:15
Awans Niemcow dopuszczam tylko w jednym wypadku - spotykamy sie pozniej w finale i loimy im dupe
Nikt tu nie dopuszcza nie wygrania meczu z Norwegia, oni tez uwazaja nas za faworytow - zeby ta pycha nas nie zgubila po raz kolejny bo balon chyba znow sie niechcacy nadmuchal.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując