Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#991
Stary 27.01.2009, 16:11
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Straszne . A kolega kolegi, za pośrednictwem dalekiego kuzynostwa opowiadał mi o rzeczach, które rzekomo dzieją się w szatni Wisły. Nieprawdopodobna historia!

Ludzie...

PS. Figurski, Wojewódzki - jeden pies. Obaj gdy słyszą słowo "Kościół" zieją nienawiścią. Ot tacy ludzie.
W tym przypadku tylko kolega. Słaby zart. Wybacz, ale piłkarz najlepszej drużyny w kraju powinien coś sobą reprezentować, a picie alkoholu w wiekszych ilosciach zalicza sie raczej do tych czynow, które na godne reprezentowanie źle wpływa. Chociaż, jeśli nie wpływa to źle na gre to nie ma problemu. Odnosnie tego tatuazu to niestety pozostane przy swoim słusznym zdaniu. Mimo tego jako piłkarza to Patryka bardzo cenie i licze, ze w tym sezonie to on bedzie mial miejsce na prawym skrzydle.

PS. Oni nie zieja nienawiscia, poprostu nabijaja sie z polskiego kleru(i ludzi w nich zapatrzonych), ktory nie ma nic wspolnego z tym co jest w "Pismie Swietym" i ktorego pierwszorzednym celem jest kasa, kasa i kasa.
Ostatnio edytowane przez FredzIo : 27.01.2009 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując