Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#358
Stary 27.01.2009, 16:08
Galileo napisał(a):Wyświetl post
czyli strzelić (rzucić więcej bramek, niż przeciwnik )

ja będę raczej za Duńczykami, nie darzę Niemców sympatią
Nie Ty jeden , ale wydaje mi się, że jednak lepiej będzie jak wygrają Niemcy.
Po porażce Duńczyków, Norwegowie definitywnie straciliby szansę na wejście do półfinałów.
Sądzisz, że w meczu o pietruszkę graliby z taki zaangażowaniem i poświęceniem jak w meczu o 'coś'?

Z resztą... ważne jest tylko to, żebyśmy wygrali!
Odpowiedz cytując