Nie Ty jeden

, ale wydaje mi się, że jednak lepiej będzie jak wygrają Niemcy.
Po porażce Duńczyków, Norwegowie definitywnie straciliby szansę na wejście do półfinałów.
Sądzisz, że w meczu o pietruszkę graliby z taki zaangażowaniem i poświęceniem jak w meczu o 'coś'?
Z resztą... ważne jest tylko to, żebyśmy wygrali!