Temat
:
[piłka ręczna] M¦ Chorwacja 2009
Wy¶wietl pojedynczy post
Galileo
Banita
Od: 11.2008
Offline
#
357
27.01.2009, 16:00
czyli strzelić (rzucić więcej bramek, niż przeciwnik )
ja będę raczej za Duńczykami, nie darzę Niemców sympatią
Galileo
Zobacz publiczny profil
ZnajdĽ inne posty napisane przez Galileo