kristos napisał(a):

Po co nam Sikora?
Mamy Boguskiego ,Małeckiego o podobnych parametrach i pewnie o tych samych umiejętnościach.
|
Małecki ma się do Sikory jak Scherfchen do Sobola.
Z tym:
hudinho napisał(a):

|
Sikora troche różni sie od tych zawodnikow, to taki typowy lis pola karnego. Cos jak Franek. No i ma znacznie lepsza skutecznosc niz Boguś i Mały razem wzieci.
|
już bardziej mogę się zgodzić.
Po Sikorze nie ma co spodziewać się cudów, ale na jakieś 3 lat, za sensowne pieniądze na pewno by się przydał.