Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7625
Stary 27.01.2009, 15:23
kristos napisał(a):Wyświetl post
Po co nam Sikora?
Mamy Boguskiego ,Małeckiego o podobnych parametrach i pewnie o tych samych umiejętnościach.
Małecki ma się do Sikory jak Scherfchen do Sobola.
Z tym:
hudinho napisał(a):Wyświetl post
Sikora troche różni sie od tych zawodnikow, to taki typowy lis pola karnego. Cos jak Franek. No i ma znacznie lepsza skutecznosc niz Boguś i Mały razem wzieci.
już bardziej mogę się zgodzić.
Po Sikorze nie ma co spodziewać się cudów, ale na jakieś 3 lat, za sensowne pieniądze na pewno by się przydał.
Odpowiedz cytując