Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Agnieszka
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów
Offline
#
354
27.01.2009, 15:23
Mam nadzieję że ten mecz nie będzie wyglądał jak mecz Niemców z Norwegią, gdzie wynik remisowy utrzymywał się zdecydowanie najdłużej, bo inaczej nie dotrwam do naszego meczu
"
Victoria Concordia Crescit
"
Agnieszka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Agnieszka
Znajdź inne posty napisane przez Agnieszka