Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#353
Stary 27.01.2009, 15:19
Zobaczycie, że Dania wygra. Mają więcej atutów. Cóż, za 2 godziny pierwsze wielkie emocje. Danemark!

Ps. WP nie ma co czytać, oni tam każą Niemcom kibicować, bo się Super Expressu naczytali, po je ba ni... :]
Odpowiedz cytując