|
Ważne jest to żeby pokonać Norwegów i tylko to się liczy. Remis Duńczyków z Niemcami myślę że nie padnie, ale która drużyna wygra tego nie wiem. Rozum mówi że Niemcy, ale mam nadzieję że nie, bo nie chciałbym widzieć później Niemców w półfinale. Wolę Duńczyków.
|