Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 27.01.2009, 15:12
Agnieszka napisał(a):Wyświetl post
A co innego nam pozostało? Niemcy muszą wygrać inaczej nasz mecz z Norwegią będzie o pietruszkę dla Nas.
Nasza wygrana z Norwegią i wygrana Dani nad Niemcami, lub Niemiec nad Danią, daje nam awans. Więc nie będzie to w żadnym wypadku mecz o pietruszkę.
Remis Danii z Niemcami nas eliminuje. Ale Niemcy nie mogą się umówić na taki rezultat, bo wtedy odpadną -jeśli Norwegia wygra z Nami -na rzecz Skandynawów. Więc moim zdaniem 80% szans, leży w naszych rękach(i to dosłownie)
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 27.01.2009 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując