Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#349
Stary 27.01.2009, 15:08
Agnieszka napisał(a):Wyświetl post
A co innego nam pozostało? Niemcy muszą wygrać inaczej nasz mecz z Norwegią będzie o pietruszkę dla Nas. Pozatym wypadałoby by Niemcy wygrali w II fazie chociaż ten jeden jedyny raz. Bo po remisie z Serbią, przegranej z Norwegią pozostaje im tylko jedna opcja - pokonać Danie. Chociaż.... hm. Remis jest też bardzo prawdopodobny ale.. no bez przesady. Szczęście nam w II fazie dopisywało czemu teraz miałoby się to zmienić?

A co do naszego bardzo ważnego meczu to można powiedzieć tylko tyle, że jeśli drużyna wyjdzie na boisko i grać będzie tak jak z Serbią czy Dania o wynik będę spokojna. Oczywiście duże znaczenie będzie miał tutaj wcześniejszy mecz Niemców.
To albo ja sie nie orientuje albo Ty zle mówisz
Z tego co ja wiem to w meczu Niemcy-Dania nie moze być remisu ale każdy inny wynik jest dla nas dobry
Odpowiedz cytując