|
JohnnyH było więcej zawodników którzy sobie radzili ,nawet Kokoszka jak na razie jakoś idzie .
W Bundeslidze było paru piłkarzy , a i w nieco mocniejszych od polskiej nie zawsze pierwszego rzędu gwiazdy naszej ligi coś potrafiły i potrafią zagrać ,Grecja,Portugalia,Austria,Rumunia,Belgia ....
Zaznaczam to tylko po to aby nie umniejszać do przesady naszą ligę ,zacofani byliśmy a i były inne problemy ,teraz powoli nadganiamy . A największy skok zrobimy nie przez zmianę systemu i szkolenie ale przez infrastrukturę i ogólnie otoczkę ,reszta już pójdzie swoją drogą .
Nasi piłkarze mieli i mają jeszcze duży problem aby się tam przystosować ,odnaleźć a częsta przekracza to ich maksymalne obroty,nie są wstanie później pokazać swoich walorów na boisku .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
|