Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#347
Stary 27.01.2009, 13:01
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ponoć istnieje duże zagrożenie, że Wleklak, starszy Jurecki i Siódmiak mogą być niezdolni do gry.
Bez tej trójki będzie bardzo ciężko.
Mam nadzieję że przynajmniej Jurecki i Siódmiak zostaną postawieni na nogi - dokończyli mecz z Serbami czyli może nie jest tak źle.
Wczoraj czytałem/widziałem w TV wywiad z trenerem i mówił, że w/w trójka jest poobijana, ale dzięki tej 1-dniowej przerwie spokojnie się wyleczy i będzie gotowa do gry w dzisiejszym spotkaniu.
Radzę się nie podpalać informacjami z oneta.

PS. Wierzycie, że Niemcy wygrają z Danią?
Odpowiedz cytując