sandomingo napisał(a):

Ponoć istnieje duże zagrożenie, że Wleklak, starszy Jurecki i Siódmiak mogą być niezdolni do gry.
Bez tej trójki będzie bardzo ciężko.
Mam nadzieję że przynajmniej Jurecki i Siódmiak zostaną postawieni na nogi - dokończyli mecz z Serbami czyli może nie jest tak źle.
|
Wczoraj czytałem/widziałem w TV wywiad z trenerem i mówił, że w/w trójka jest poobijana, ale dzięki tej 1-dniowej przerwie spokojnie się wyleczy i będzie gotowa do gry w dzisiejszym spotkaniu.
Radzę się nie podpalać informacjami z oneta.
PS. Wierzycie, że Niemcy wygrają z Danią?