sandomingo napisał(a):

Ponoć istnieje duże zagrożenie, że Wleklak, starszy Jurecki i Siódmiak mogą być niezdolni do gry.
Bez tej trójki będzie bardzo ciężko.
Mam nadzieję że przynajmniej Jurecki i Siódmiak zostaną postawieni na nogi - dokończyli mecz z Serbami czyli może nie jest tak źle.
|
wiesz jak to jest z tymi informacjami na onecie itd...juz nie raz tak bylo ze wielkie gwiazdy czy to w piłke, siatke czy kosza miały nie zagrać a jednak "cudem" 5 minut przed rozpoczeciem spotkania "zdrowiały"

dopóki nie zobacze że nie wyszli na boisko i siedzą na ławce to nie uwierze, bądźmy dobrej mysli...