|
Mam problem. Włączam filmik z wiadomości na onecie np, a on leci jakby w 2x szybszym tempie niż powinien, tak jakby go przewijało zamiast odtwarzać. Na youtube filmy chodzą normalnie. Dzieje sie tak tylko w firefoxie, w IE wszystko śmiga elegancko.
Jak temu zaradzić ?
|