Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#344
Stary 27.01.2009, 11:05
Dzis trzymamy kciuki za Niemcow. Jesli oni wygraja to Norwegowie traca szanse na awans i mecz z nami bedzie dla nich o pietruszke czyli mowiac potocznie nie postawia sie nam.
Odpowiedz cytuj±c