Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3851
Stary 27.01.2009, 09:58
Ja się tu nie udzielam bo nie trawię ziemniaków, mama mi zawsze frytki robiła.

Rozpocznę swą krucjatę jak tylko opadnie Amikomania, czyli jakieś 3 kolejki wiosny
Ostatnio edytowane przez spidey : 27.01.2009 o godz. 10:03.
Odpowiedz cytując