Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
Od: 09.2005
Skąd: (L)
Offline
#
3851
27.01.2009, 09:58
Ja się tu nie udzielam bo nie trawię ziemniaków, mama mi zawsze frytki robiła.
Rozpocznę swą krucjatę jak tylko opadnie Amikomania, czyli jakieś 3 kolejki wiosny
Ostatnio edytowane przez spidey : 27.01.2009 o godz. 10:03.
spidey
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez spidey