MISTA92 napisał(a):

Wygraja Niemcy czy Dania nas to nie będzie obchodzic jak wygramy z Norwegami ...I tylee;p
|
tylko że mecz Niemców z Duńczykami jest wcześniej, ale macie racje ze o remis w sumie cięzko bo wtedy los Niemców zależał by od nas, i w sumie na miejcu trenera wolałbym dać szanse Norwegom już
Najprawdopodobniej jednak wszystko będzie zależało od nas i trzeba nareszcie w arcyważnym meczu pokazać klasę