Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#343
Stary 26.01.2009, 23:28
MISTA92 napisał(a):Wyświetl post
Wygraja Niemcy czy Dania nas to nie będzie obchodzic jak wygramy z Norwegami...I tylee;p
tylko że mecz Niemców z Duńczykami jest wcześniej, ale macie racje ze o remis w sumie cięzko bo wtedy los Niemców zależał by od nas, i w sumie na miejcu trenera wolałbym dać szanse Norwegom już

Najprawdopodobniej jednak wszystko będzie zależało od nas i trzeba nareszcie w arcyważnym meczu pokazać klasę

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując