Co sądzicie o tym? zgadzacie się z tym jegomościem,który zauważcie delikatnie się reklamuje

, ale w sumie dobrze zdiagnozował wizerunek naszej kopanej.
http://www.youtube.com/watch?v=BTc0-...eature=related
Edit. Ja nie wiem,Wy z Poznania to cały czas jakieś implikacje robicie,że ktoś kogoś ma w dupie. Naprawdę my nie z tych żeby czyimś zadem się interesować. Tak wiec takie tematy rozwijacie i pogłębiajcie we własnym gronie. Znaczy róbcie to na czym się najlepiej znacie.