Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3846
Stary 26.01.2009, 22:53
Co sądzicie o tym? zgadzacie się z tym jegomościem,który zauważcie delikatnie się reklamuje, ale w sumie dobrze zdiagnozował wizerunek naszej kopanej.

http://www.youtube.com/watch?v=BTc0-...eature=related


Edit. Ja nie wiem,Wy z Poznania to cały czas jakieś implikacje robicie,że ktoś kogoś ma w dupie. Naprawdę my nie z tych żeby czyimś zadem się interesować. Tak wiec takie tematy rozwijacie i pogłębiajcie we własnym gronie. Znaczy róbcie to na czym się najlepiej znacie.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 26.01.2009 o godz. 22:56.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując