Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#339
Stary 26.01.2009, 22:10
Tofiku, scenariuszem nazywasz prognozy, czy opcje, które winny się zdarzyć byśmy awansowali?

To, że rzuciłem tymi wynikami, to raczej oznaka nadziei i wiary w to, że wszystko jutro pójdzie po naszej myśli, a przecież takie właśnie stosunki wynikowe mogą wziąć w łeb - vide mecze z soboty i niedzieli. Wyżej były wspominane opcje/scenariusze, które nam są potrzebne byśmy awansowali, bowiem niektórzy nie wiedzieli, co i jak nam do sukcesu trzeba.

Obyśmy za 24 godziny byli w Raju, zwanym półfinałem!
Odpowiedz cytując