Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
335
26.01.2009, 21:46
A ja mam nadzieję że nie będzie o tej porze już żadnych emocji bo ułoży nam się wszystko jak z Serbią
Życie jednak uczy że można być co najwyżej umiarkowanym optymistą
The Apostasy
Nergal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nergal
Znajdź inne posty napisane przez Nergal