Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#335
Stary 26.01.2009, 21:46
A ja mam nadzieję że nie będzie o tej porze już żadnych emocji bo ułoży nam się wszystko jak z Serbią Życie jednak uczy że można być co najwyżej umiarkowanym optymistą
The Apostasy



Odpowiedz cytując