Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3842
Stary 26.01.2009, 21:04
studio napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy w Krakowie kalendarzy nie ma, ale sierpień 2008 to troszkę wcześniej niż "lider z Poznania" i "grupa UEFA" więc dziwne sądy, że jest sukces, to jest wylew nowych użytkowników. Ale słusznie, my już dawno na naszym forum, a Wy wkońcu na swoim zauważyliście, że jest tutaj:



W zasadzie nie wiem czemu ci odpisuję bo dla mnie dawno powinieneś mieć bana ale...
Na początku się nie udzielałeś, później co dwa tygodnie po wygranych Amiki i niepowodzeniach Wisły napinałeś się jak łuk. Później próbowałeś prowokować, teraz jesteś moralizatorem Amikowców takich jak ty. Teraz myslisz że jesteś znaczącym "innowiercą" a jesteś zwykłym zerem. Nie odpisuj bo mam cię tam gdzie Amicę. U mnie masz bana .
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując