studio napisał(a):

Nie wiem czy w Krakowie kalendarzy nie ma, ale sierpień 2008 to troszkę wcześniej niż "lider z Poznania" i "grupa UEFA" więc dziwne sądy, że jest sukces, to jest wylew nowych użytkowników. Ale słusznie, my już dawno na naszym forum, a Wy wkońcu na swoim zauważyliście, że jest tutaj:
|
W zasadzie nie wiem czemu ci odpisuję bo dla mnie dawno powinieneś mieć bana ale...
Na początku się nie udzielałeś, później co dwa tygodnie po wygranych Amiki i niepowodzeniach Wisły napinałeś się jak łuk. Później próbowałeś prowokować, teraz jesteś moralizatorem Amikowców takich jak ty. Teraz myslisz że jesteś znaczącym "innowiercą" a jesteś zwykłym zerem. Nie odpisuj bo mam cię tam gdzie Amicę. U mnie masz bana .