Wyświetl pojedynczy post
adam09
Banita
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 26.01.2009, 20:14
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Audi A3 albo Seat Leon. Oczywiście w nieśmiertelnym "tedeiku". A może Octavia...

Adam:
Tak się przymierzam trochę nieśmiało do Bertonki w Coupe 2.0 turbo... Jak byś się zapatrywał? Mogę się zrobić bardziej śmiały w poszukiwaniach ?
zapatrywał bym się bardzo dobrze

nie polecam za to silnika 2.2 w benzynie wolnossącej...Niezbyt udane silniki "podobno". Ale na Astrach II sie tak bardzo nie znam :( Ja mam jedynke
Odpowiedz cytując