Arturo Qr2nów napisał(a):

Audi A3 albo Seat Leon. Oczywiście w nieśmiertelnym "tedeiku". A może Octavia...
Adam:
Tak się przymierzam trochę nieśmiało do Bertonki w Coupe 2.0 turbo... Jak byś się zapatrywał? Mogę się zrobić bardziej śmiały w poszukiwaniach ?
|
zapatrywał bym się bardzo dobrze
nie polecam za to silnika 2.2 w benzynie wolnossącej...Niezbyt udane silniki "podobno". Ale na Astrach II sie tak bardzo nie znam :( Ja mam jedynke
