Wyświetl pojedynczy post
prawnik25
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#978
Stary 26.01.2009, 20:07
http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...bciej-odejsc-/

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie Baszcza potraktowano jak psa- zawodnika reprezentującego nasze barwy od 8 sezonów- a te "szczawiki" nie mają czasu aby z nim porozmawiać!
Odpowiedz cytując