Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
prawnik25
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
978
26.01.2009, 20:07
http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...bciej-odejsc-/
Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie Baszcza potraktowano jak psa- zawodnika reprezentującego nasze barwy od 8 sezonów- a te "szczawiki" nie mają czasu aby z nim porozmawiać!
prawnik25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do prawnik25
Znajdź inne posty napisane przez prawnik25