Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3824
Stary 26.01.2009, 18:26
bbbnba napisał(a):Wyświetl post
Dziwne, że moderator (a więc osoba, jakby nie patrzeć rozgarnięta) dochodzi do tak bezmyślnych wniosków.
Jeśli o mnie chodzi. Forum przeglądam od dawna i postanowiłem się zarejestrować po to, aby podyskutować na tematy kibicowskie i rzadziej piłkarskie. Jeśli to nazywasz "ewangelizowaniem i wporowadzaniem...(bla bla bla)", to chyba nie przykładałeś się za bardzo do czytania i przede wszystkim analizowania dyskusji, które miały tu miejsce.
Śmieszy ? Przede wszystkim śmieszy pyszałkowatość części Waszych kibiców." Przecież my jesteśmy Wisła, nam należy się szacunek ! Zobacz ile mamy mistrzostw ! Legia i Wisła najbardziej zasłużone kluby" Większego zarozumialstwa ze świecą szukać. Może przed rejestracją wprowadzicie skrypt, który będzie wychwytywał kibiców z klubów, które mają mniejsze sukcesy niż Wisła. Bo jak oni śmią z Wami dyskutować ?! A jeśli już dyskutują, to tylko na kolanach i z szacunkiem. Bo Wy jesteście Wisła. I wygraliście z Barceloną !
Kolejny raz piszecie jak to Was ta Lech nie interesuje, śmiejecie się, szydzicie, a i tak temat za nie więcej jak kilka tygodni wróci, z kolejną dawką wylanej żółci. Zawsze wraca Po prostu zapętlacie się w tych zapowiedziach.
Teksty o wytykaniu braku honoru są już szczytem śmieszności. To chyba znak, że świat się powoli kończy. Jak tak dalej pójdzie, w niedługim czasie należy spodziewać się przemówienia Kim Dzong Ila o obronie praw człowieka.

p.s. "Przerzuci" jak już.

Niestety dla nas samych jak widac jesteśmy aż zbyt gościnni dla takich oszołomów jak Ty . Ciekawa sprawa że tylko z Amici tacy są . Pare miesiecy temu jeszcze w ramach ...dla Ciebie pojęcie abstrakcyjne szacunku ..pisałem Lech ale teraz , po czytaniu komentarzy Twoich i Tobie podobnych, jak widze niebieskie logo Twojego klubu ( naprawdę nie interesuje mnie czy jesteście na 1 miejscu czy jak prawie zawsze w srodku tabeli ), to bierze mnie na wymioty . Niestetydla was i dla reszty kibiców macie rozgłos w różnei jmasci mediach , bo nie powiem zagraliście przyzwoita runde w euro-pucharach i juz nasze dziennikarzyny jazda na całego "Lech na majstra "Smuda na trenera rep. "Stlić 2 Pirlo" itd. Jest to dla mnie jako kibica Wisły ale też polskiej piłki "smieszno-straszno" jak w starym dowcipie .
Druga sprawa jest kto Ci daje podstawy do obrażania innych i wtykania nam (a szczególnie moderatorom) że wylewamy na was żółć ? Skąd taki pomysł ?
my nie musimy na was jej wylewać drogi kolego bo sami sie w niej taplacie.
bez odbioru i troche szacunku , bo a)jestes gościem z innego klubu b)masz tydzien dziecka bo juz ban powinien byc od dawna .
Amen.
Odpowiedz cytując