Wyświetl pojedynczy post
marian3a
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1155
Stary 26.01.2009, 17:18
mam takie pytanko któe nurtuje mnie już od dłuższego czasu
a mianowicie mam duży stadion coś koło 33 tys miejsc ale na mecze przychodzi po 13tys ludzi.. na PLP 8-9tys ludzi na Puchary europejskie zależnie od przeciwnika 20-25tys ludzi ... i zaczyna mnie to wkurzać bo wiadomo nie ma to jak dobra atmosfera na trybunach .. i moje pytanie da się gdzieś ustawić cenę biletów ? lub coś tego typu aby zachęcić ludzi aby przychodzili na mecze ? czasem jedynie jak mam serie 5 zwycięstw to na mecz przyjdzie te 18tys ludzi ale to nie tak często jest P
Odpowiedz cytując