Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3809
Stary 26.01.2009, 13:33
South napisał(a):Wyświetl post
te panie uczciwy ,a kto wywiesił nasze skradzione flagi ?

a o pasach napisał kolega wcześniej
Ja piszę o jednym, Wy odrazu wciskacie drugie. Pytaliście czemu ja WAS szacunkiem nie darzę, nigdzie nie napisałem, że Wy macie mnie czy Lecha darzyć ani czy ja darzę Cracovię tym szacunkiem. Tak trudno zrozumieć słowo pisane co poniektórym?

Wolfy, wystarczy spojrzeć kto rządzi polską piłką aby przekonać się z czym mamy do czynienia
Odpowiedz cytując