South napisał(a):

te panie uczciwy ,a kto wywiesił nasze skradzione flagi ?
a o pasach napisał kolega wcześniej
|
Ja piszę o jednym, Wy odrazu wciskacie drugie. Pytaliście czemu ja WAS szacunkiem nie darzę, nigdzie nie napisałem, że Wy macie mnie czy Lecha darzyć ani czy ja darzę Cracovię tym szacunkiem. Tak trudno zrozumieć słowo pisane co poniektórym?
Wolfy, wystarczy spojrzeć kto rządzi polską piłką aby przekonać się z czym mamy do czynienia
