Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3807
Stary 26.01.2009, 13:19
studio napisał(a):Wyświetl post
Nie szanuję Was za pewne akcję pozasportowe, że tak ujmę a o których się tutaj (i wszędzie) nie rozmawia i bardzo dobrze. Przypomnijcie sobie czemu Legia nie chciała do Was jeździć. Piłkarsko czy czysto-kibicowsko mógłbym, ale nie muszę.
te panie uczciwy ,a kto wywiesił nasze skradzione flagi ?

a o pasach napisał kolega wcześniej
Odpowiedz cytując