studio napisał(a):

|
Nie szanuję Was za pewne akcję pozasportowe, że tak ujmę a o których się tutaj (i wszędzie) nie rozmawia i bardzo dobrze. Przypomnijcie sobie czemu Legia nie chciała do Was jeździć. Piłkarsko czy czysto-kibicowsko mógłbym, ale nie muszę.
|
te panie uczciwy ,a kto wywiesił nasze skradzione flagi ?
a o pasach napisał kolega wcześniej