Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
3805
26.01.2009, 13:06
Nie szanuję Was za pewne akcję pozasportowe, że tak ujmę a o których się tutaj (i wszędzie) nie rozmawia i bardzo dobrze. Przypomnijcie sobie czemu Legia nie chciała do Was jeździć. Piłkarsko czy czysto-kibicowsko mógłbym, ale nie muszę.
studio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez studio