|
studio
Jeśli kogoś NIE SZANUJĘ , i jakby nie było mówię mu to w oczy to już z nim więcej nie rozmawiam.
Wypadałoby żebyś TO odszczekał lub jakoś " dyplomatycznie " się z tego wycofał , bo jeśli pozostajesz przy swoim , to co Ty robisz na Wiślackim forum?
Kieruję to pytanie bardziej do szanownych moderatorów niż do ciebie
|