Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3804
Stary 26.01.2009, 12:49
studio
Jeśli kogoś NIE SZANUJĘ , i jakby nie było mówię mu to w oczy to już z nim więcej nie rozmawiam.
Wypadałoby żebyś TO odszczekał lub jakoś " dyplomatycznie " się z tego wycofał , bo jeśli pozostajesz przy swoim , to co Ty robisz na Wiślackim forum?

Kieruję to pytanie bardziej do szanownych moderatorów niż do ciebie
Odpowiedz cytując