Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3803
Stary 26.01.2009, 12:48
studio napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co z derbami w stolicy, Polonia nadal przy Konwiktorskiej będzie grała?
Jakie derby stolicy? Warszawa - Grodzisk to derby?

Studio o co chodzi z brakiem szacunku do nas? Jak na moje oko to mylą ci sie 2 pojęcia, szacunek i nienawiść. Myśle, że kibicom Wisły szacunek sie należy, a to, że ktoś nas nie lubi to już inna sprawa.
Ostatnio edytowane przez Kamson : 26.01.2009 o godz. 12:50.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując