studio napisał(a):

|
Ciekawe co z derbami w stolicy, Polonia nadal przy Konwiktorskiej będzie grała?
|
Jakie derby stolicy? Warszawa - Grodzisk to derby?
Studio o co chodzi z brakiem szacunku do nas? Jak na moje oko to mylą ci sie 2 pojęcia, szacunek i nienawiść. Myśle, że kibicom Wisły szacunek sie należy, a to, że ktoś nas nie lubi to już inna sprawa.