gigant napisał(a):

|
litar to ich guru. Wszyscy mają w domu ołtarzyk ze zdjęciem kolesia i modlą się by ich nie wy.......ił na Małysza. Ze zdjęć na pewnym portalu wygląda groźnie,prawie jak pysio parę lat temu na pamiętnych fotkach. Ba nawet racę trzyma w ręce.
|
Czyli Litar to fajny gosc!
PS. Teraz w.......enie na Malysza musi bolec. Wszak skoki coraz mniej popularne :(