Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3800
Stary 26.01.2009, 11:45
gigant napisał(a):Wyświetl post
litar to ich guru. Wszyscy mają w domu ołtarzyk ze zdjęciem kolesia i modlą się by ich nie wy.......ił na Małysza. Ze zdjęć na pewnym portalu wygląda groźnie,prawie jak pysio parę lat temu na pamiętnych fotkach. Ba nawet racę trzyma w ręce.

Czyli Litar to fajny gosc!

PS. Teraz w.......enie na Malysza musi bolec. Wszak skoki coraz mniej popularne :(
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując